Щорічно 28 квітня, починаючи з 2006 року, за ініціативою Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці, Україна разом з усією міжнародної спільнотою відзначає Всесвітній день охорони праці.

З часу, як на початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу, вона спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), що виникли внаслідок вжитих заходів з послаблення поширення вірусу. Зміщення в бік нових форм організації праці, зокрема масштабний перехід на дистанційну роботу, наприклад, створило багато можливостей для учасників освітнього поцесу, але викликало потенційні ризики щодо БЗР, зокрема психосоціальні ризики.

Відзначення Всесвітнього дня охорони праці у МКТІ – це нагода звернути увагу на проблеми збереження життя та здоров’я працівників та студентів коледжу, активізувати зусилля всіх учасників освітнього процесу щодо попередження нещасних випадків та профзахворювань, сприяти організації гідних і безпечних умов праці, долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

До Дня охорони праці у МКТІ було проведено: круглий стіл «Організація роботи викладача в карантинних умовах. Психологічні ризики», відео-лекторій «Безпека праці та здоров’я працівників коледжу. Протидія COVID-19 на робочих місцях та у побуті».  Студрада коледжу взяла участь в онлайн - марафоні «Безпека на кожному підприємстві-2021». У конкурсі колажів на тему «Безпека праці та здоров’я під час дистанційного навчання» перемогли студенти групи 3КМ1. Протягом року зі студентами коледжу проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо безпеки праці під час проходження практики.