Миколаївський Коледж Транспортної Інфрастуктури

Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імени академіка В. Лазаряна

Заочне відділення

   Заочне відділення веде підготовку фахівців  за наступними спеціальностями:

         1. “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання” Кваліфікація: технік з експлуатації та ремонту устаткування.

         2.  “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”. Кваліфікація: механік.

         3.  “Експлуатація засобів механізації та автоматизації перевантажувальних робіт”. Кваліфікація:  електромеханік.

         4.  “Монтаж, обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом залізничному транспорті”. Кваліфікація: електромеханік.

         5.  “Організація перевезень і управління на залізничному транспорті”.Кваліфікація: технік з організації перевезень і  управління на залізничному транспорті.
         6.  “Обслуговування та ремонт залізничних споруд та об'єктів колійного  господарства”. Кваліфікація: технік з обслуговування і ремонту залізничних споруд та об’єктів колійного господарства.

     На перший курс зараховуються вступники з освітою 11 класів за результатами ЗНО або вступних випробувань у коледжі (термін навчання - 2 р. 10 м.)

Вступні випробування  проводяться  з двох предметів: математика,  українська мова та література.

З дипломом кваліфікованого робітника, як поповнення - на другий курс (термін навчання - 2 р. 5 м.) за результатами фахового вступного випробування.

Підготовка спеціалістів відбувається, як за рахунок державного бюджету (державне замовлення), так і на контрактній основі. Оплата навчання у 2016 р. за контрактом на заочному відділенні - 4500 грн. за навчальний рік.

 Телефон для довідок: (0512) 49-23-19

 Не хвилюйтесь, ви вже зробили перший важливий крок до своєї мрії – обрали спеціальність. Другий – ви повірили в себе і в Коледж.  Третій – жодні випробування вам не страшні, ще трошки … і ви –наш СТУДЕНТ! 

       Нормативні документи:

 

 

 

Відділення

ATM