Миколаївський Коледж Транспортної Інфрастуктури

Дніпровського національного університету залізничного транспорту імени академіка В. Лазаряна

Увага! Новини

          ОСТАННІЙ РАЗ В 2015-2016 Р МОН УКРАЇНИ ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ВСТУПИТИ ДО ВНЗ БЕЗ ПРОХОДЖЕННЯ ЗНО . У ВАС Є УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ СТАТИ СТУДЕНТОМ НАЙПРЕСТИЖНІШОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО ВУЗУ КРАЇНИ.

            ВСІ БАЖАЮЧІ ВИПУСКНИКИ 2016 ТА МИНУЛИХ НАВЧАЛЬНИХ РОКІВ МОЖУТЬ ПРОЙТИ ТЕСТУВАННЯ І ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ  ДЛЯ ВСТУПУ ДО ДНУЗТ, НЕ ПРОХОДЯЧИ ЗНО.

              У П'ЯТНИЦЮ 11.12.2015Р. О 10-00 НА 2-МУ ПОВЕРСІ  ГОЛОВНОГО КОРПУСА , ВІДБУДЕТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ І ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ .

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ, ЩО ВАС ЦІКАВЛЯТЬ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ У ЗАВІДУЮЧИХ ВІДДІЛЕННЯМИ.

 

 

Щодо вартості виготовлення документів про вищу освіту державного зразка

     Повідомлення - інформування

 

 

Шановні студенти!!!

 

1 вересня 2015 року о 8:00 годині перед головним корпусом коледжу відбудеться святкова лінійка для студентів І-ІІІ курсів.

Ласкаво просимо!

 

 

 

Щодо Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів

 України в 2015 році

 

  Інформуємо, що з метою проведення на належному рівні вступної кампанії 2015 року наказом МОН від 30 липня 2015 р. № 822 «Про затвердження Змін до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році» внесено зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році. Зокрема, прийом заяв у паперовій формі або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти буде закінчуватися о 18:00 годині 02 серпня. Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття ОКР молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення оприлюднюється не пізніше 12.00 години 06 серпня.

 

        Вступники повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 10 серпня. Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години  11 серпня. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошення до вступу

АБТІУРІЄНТ - 2015
Шанові выпускники 9-х класів!
При Миколаївсъкому коледжі транспортной інфраструктури ДНУЗТ
 2х - тижневі підготовчі курси до вcmvnv.
Вартість навчання складае 600 гривень.
Групи комплектуються в мipy подання заяв слухачів кypciв.
Прийом документів проводиться з 1 червня 2015 року.
3 питань запису на підготовчі курси звертатися за адресою: 54020 м. Миколаїв, вул. Пушнська, 71 (район старого залізничного вокзалу), новий корпус, каб. 102
 
Телефони для довідок: 49-23-19
Початок роботи Kvpciв з 30 червня 2015 року.
Оплата проводиться до початку кypciв у повному poзмірі. Пільг щодо оплати кypciв для слухачів немае.
Для зарахування на курси потрібно подати такі документа:
 
-         заяву;
-         ксерокопію свідоцтва про народження;
Шанові a6imypieнmu, чекасмо на Вас у стінах нашого коледжу!
e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       www.mtzt.mksat.net